Wielozadaniowy wkład AZOO AZ16124 POWER MEDIA...

Wielozadaniowy wkład AZOO AZ16124 POWER MEDIA 200 g

22,00 zł
Brutto
Brak opinii

 

AZOO Power Media

Wielozadaniowy wkład do filtra o ogromnej powierzchni filtracyjnej 3,866m2 / 200g wykonany ze naturalnej, japońskiej lawy. Preparat jest doskonałym medium do filtracji biologicznej, ma bardzo silne właściwości absorpcji niepożądanych zabarwień i stabilizuje pH, obniżając je do poziomu 6,5-7,0. W komplecie znajduje się specjalny proszek "Bio-Clean", który za każdym razem po wymianie wkładu na nowy, natychmiastowo zasiedli go miliardami odpowiednich bakterii. Został specjalnie zaprojektowany do krewetkariów, nano i małych akwariów, do filtrów wewnętrznych i kaskadowych.

Zastosowanie:

 • w akwariach roślinnych
 • w akwariach dekoracyjnych
 • w krewetkariach

Opis:

 • Znakomita, ogromna powierzchnia, aż do 3,866m2 w jednym opakowaniu.
 • Usuwa zabarwienia wody: Wykonany z naturalnej, Japońskiej lawy. Szybko absorbuje zmętnienia i ciemny kolor drewna z wody, podłoża typu soil, skutecznie utrzymuje wysokiej jakości, czystą wodę w zbiorniku.
 • Oczyszcza wodę: Specjalny substrat z lawy, usuwa toksyczne substancje i skutecznie zwalcza brzydki zapach, tworząc idealne i stabilne warunki do hodowli i rozmnażania ryb i krewetek.
 • Delikatnie stabilizuje pH na lekko kwaśny odczyn, idealny dla tropikalnych ryb, lubiących lekko kwaśne środowisko, gdzie pH utrzymuje się w granicach 6,5-7,0.
 • Innowacyjny proszek "Bio Clean" zawarty w preparacie, zawiera aktywne, pożyteczne bakterie, które pomagają budować stabilny ekosystem akwarium i usuwają toksyczne substancje z wody.

Sposób użycia:

 • Każde opakowanie wystarcza na akwarium o objętości 60l. W przypadku większych akwariów należy użyć większą ilość torebek, w przypadku mniejszego akwarium odmierzoną część jednej torebki. W komplecie znajduje się torebka, która umożliwia dopasowanie wielkości wkładu do wielkości akwarium.
 • Zaleca się przepłukanie wkładu przed włożeniem do akwarium.
 • Zaleca się wymianę połowy objętości zastosowanego wkładu co miesiąc, dla najlepszej skuteczności oczyszczania wody.
 • Podczas użycia w nowych akwariach normalne jest zmętnienie wody, które ustąpi po kilku godzinach.

Informacje szczegółowe:

Idealna filtracja biologiczna w małych akwariach: Ogromna powierzchnia do zasiedlenie przez bakterie jest niezwykle ważna w przypadku małych akwariów, w których bardzo łatwo zachwiać równowagę biologiczną. Zazwyczaj mniejsze akwaria nie posiadają filtrów zewnętrznych i filtracja biologiczna jest w tych akwariach niewystarczająca. AZOO POWER MEDIA jest idealnym rozwiązaniem w przypadku małych akwariów, pozwala na rozwijanie się dużych i silnych kolonii bakteryjnych, które odpowiadają za prawidłowy obieg azotu w akwarium i usuwanie trującego amoniaku(NH3) i azotynów(NO2), które w nadmiarze upośledzają funkcjonowanie ryb i skorupiaków.

Tworzy idealne środowisko dla ryb i stabilizuje pH: Wkład tworzy idealne środowisko do życia ryb i roślin, delikatnie obniżając pH do poziomu 6,5-7,0. Większość ryb tropikalnych lubi wodę o odczynie kwaśnym, lub nieco mniejszym od obojętnego. Odzwierciedlenie naturalnego środowiska dla ryb, sprawia, że czują się one dużo lepiej, nie są narażone na tak duży stres związany z niewłaściwym pH, co owocuje witalnością, lepszymi kolorami i zwiększoną zdolnością rozmnażania.

Krystaliczna woda bez brązowego zabarwienia:Wkład ma silne właściwości absorpcji zabarwień wody. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabarwienia, zwłaszcza brązowe z korzeni i podłoża na ziemi typu "soil". Dodatkowo wkład absorbuje zmętnienie. Tak kompleksowe działanie oczyszczające sprawia, że woda jest przejrzysta i krystaliczna.

Rodzaj wkładu
Mechaniczny
30498
3 Przedmioty
Nie ma jeszcze opinii dla tego produktu.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodany do porównania

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.