MERIDEN SZCZOTECZKA SONICZNA MS 349B...
MERIDEN SZCZOTECZKA SONICZNA MS 349B...
MERIDEN SZCZOTECZKA SONICZNA MS 349B...
MERIDEN SZCZOTECZKA SONICZNA MS 349B...

MERIDEN SZCZOTECZKA SONICZNA MS 349B SMART BLACK

7381
139,00 zł
Brutto

 

Szczoteczka soniczna do zębów "Sonic+ Smart" MERIDEN model MS 349B czarna

Szczoteczka Smart jest efektem wielogodzinnych prac całego zespołu specjalistów do higieny jamy ustnej. Za nazwą Smart kryje się nowoczesność, minimalizm a także prostota, która sprawia, że szczoteczka jest niezwykle elegancka co pozwala na idealne komponowanie się do wnętrza każdej łazienki.

Podświetlone funkcje informują użytkownika o włączonym trybie szczotkowania, zostały one ukryte pod obudową szczoteczki, dzięki temu widać je tylko podczas użytkowania.

Meriden Sonic+ Smart to inteligentny system szczotkowania, który pomoże szczotkować zęby tak, jak zaleca dentysta.

Nowa technologia - wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć wyjątkową pod każdym względem szczoteczkę. Smart łączy w sobie cechy skomplikowanej, zaawansowanej szczoteczki sonicznej, która usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, poprawiając tym samym stan dziąseł. Meriden smart generuje do 40,000 tysięcy ruchów sonicznych na minutę a każdy tryb szczotkowania generuje inną częstotliwość co zwiększa jej skuteczność.

Funkcje szczotkowania:

  • Normal - tryb przeznaczony do codziennego szczotkowania. Dzięki dużemu zakresowi ruchów  wymiatających jest niezwykle skuteczny.
  • Soft - tryb stworzony z myślą o osobach posiadających wrażliwe  zęby i dziąsła. Poza szczotkowaniem, delikatnie masuje dziąsła.
  • Refresh - program przeznaczony do rozjaśniania i nabłyszczania zębów. Szczoteczka w tym trybie generuje większą częstotliwość drgań zapewniając połysk i gładkość.

Mocny akumulator - szczoteczka Smart została wyposażona w mocny Litowo Jonowy akumulator, którego pełne naładowanie pozwala do trzech tygodni szczotkowania. Wbudowany wskaźnik naładowania baterii znacznie ułatwia i usprawnia proces ładowania, wydłużając tym samym żywotność akumulatora.

Wbudowany zegar - aby szczotkowanie przynosiło jak najlepsze efekty, model Smart został wyposażony w dwa zegary odmierzające sugerowany przez stomatologów czas szczotkowania. Pierwszy po upływie 30 sekund przypomni o konieczności przejścia do kolejnej ćwiartki jamy ustnej. Gdy miną pełne dwie minuty, drugi zegar przypomni o zakończeniu mycia.

Zestaw zawiera:

  • rękojeść szczoteczki
  • dwie końcówki
  • ładowarkę indukcyjną
  • kabel USB
  • adapter EU
Producent
MERIDEN
4 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: