Produkty od Trend Home

Trend Home to nowoczesna i dynamiczna firma specjalizująca się w zakresie produkcji i sprzedaży mebli w szerokiej gamie wzornictwa i stylizacji, stanowiących wyposażenie domów, mieszkań i powierzchni biurowych.

Trend Home to nowoczesna i dynamiczna firma specjalizująca się w zakresie produkcji i sprzedaży mebli w szerokiej gamie wzornictwa i stylizacji, stanowiących wyposażenie domów, mieszkań i powierzchni biurowych. Trend Home to nowoczesny design, funkcjonalność oraz niepodważalna jakość. Meble produkujemy ze starannie wyselekcjonowanych i bezpiecznych dla zdrowia surowców.

Jesteśmy świadomi roli jaką przedmioty pełnią w najbliższym otoczeniu. Wpływ na design naszych wyrobów ma nie tylko obserwowanie światowych trendów ale również uważne słuchanie sugestii i opinii naszych partnerów handlowych oraz klientów firmy. Stawiamy na innowacyjność, rozwój i wyznaczanie nowych trendów.

Mniej
Dodany do porównania

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.