KALKULATOR VECTOR DK-050

KALKULATOR VECTOR DK-050

VECTOR
Obecnie brak na stanie
23,00 zł
Brutto
Brak opinii

 

Kalkulator kieszonkowy firmy VECTOR, model DK 050, to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w podróży, pracy mobilnej lub w szkole. Wyposażony w kluczowe funkcje, ten kalkulator zapewnia wygodę i precyzję w codziennych obliczeniach.

Jednym z największych atutów kalkulatora DK 050 są jego kompaktowe wymiary. Dzięki temu, bez problemu zmieści się w kieszeni czy torebce, co sprawia, że jest zawsze pod ręką, gotowy do użycia w dowolnym momencie. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują mobilnego narzędzia do wykonywania matematycznych operacji.

Kalkulator ten posiada również praktyczną klapkę chroniącą, która otwiera się i zamyka w łatwy sposób. Kiedy kalkulator jest zabezpieczony, można go bezpiecznie przechowywać w kieszeni czy plecaku, co minimalizuje ryzyko przypadkowego włączenia i oszczędza energię.

Funkcje obliczania pierwiastków i procentów to kluczowe narzędzia matematyczne, które ułatwiają codzienną pracę z liczbami. Obliczenia pierwiastkowe i procentowe można wykonywać szybko i precyzyjnie, dzięki czemu kalkulator DK 050 jest nieocenionym partnerem zarówno dla uczniów, jak i profesjonalistów.

Kalkulator kieszonkowy VECTOR model DK 050 to idealne narzędzie dla osób aktywnych, które potrzebują wygodnego i mobilnego kalkulatora do codziennych obliczeń. Jego kompaktowe wymiary, klapka chroniąca, 8-pozycyjny wyświetlacz oraz funkcje obliczania pierwiastków i procentów sprawiają, że jest to wszechstronne i niezawodne urządzenie, gotowe towarzyszyć w codziennych wyzwaniach matematycznych.

Długość
125 mm
Wysokość
13 mm
Szerokość
75 mm
Typ kalkulatora
Kieszonkowy
Wyświetlacz
8 cyfr
Rodzaj zasilania
Bateryjne + solarne
Klawisz cofania
Nie
Obudowa
Tworzywo sztuczne
Obliczanie % i pierwiastków
Tak
Przyciski
Plastikowe
Dodawanie M+/odejmowanie M- od pamięci
Tak
Klawisz zmiany znaku +/-
Tak
Klapka zabezpieczająca
Tak
32134
Nie ma jeszcze opinii dla tego produktu.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodany do porównania

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.