Pojemnik na pieczywo biały/pokrywa czarna

Pojemnik na pieczywo biały/pokrywa czarna

Ostatnie sztuki w magazynie
38,00 zł
Brutto
Brak opinii

 

Pojemnik na pieczywo w kolorze białym z deską do krojenia to funkcjonalne i stylowe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Pojemnik wykonany jest z najwyższej jakości polipropylen, co zapewnia jego trwałość i odporność na uszkodzenia.

Pojemnik na pieczywo posiada elastyczne zamknięcie, które zabezpiecza pieczywo przed wilgocią i utrzymuje je świeżym przez dłuższy czas. Wewnątrz pojemnika znajduje się wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie chleba, bułek, ciastek i innych wypieków.

Chlebak jest bardzo łatwy w czyszczeniu, co pozwala na utrzymanie go w czystości i higieniczności przez długi czas. Dodatkowo, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi, chlebak pojemnik na pieczywo będzie stanowił nie tylko funkcjonalne, ale również dekoracyjne uzupełnienie Twojej kuchni.

Wymiary produktu

  • Szerokość: 37,5 cm
  • Długość: 23,5 cm
  • Wysokość: 15,5 cm

Specyfikacje produktu

  • Materiał wykonania: Polipropylen
  • Zestaw zawiera: Pojemnik na pieczywko i deskę do krojenia
  • Kolor: Pojemnik: Biały, Pokrywa: Czarna
115678
1 Przedmiot
Nie ma jeszcze opinii dla tego produktu.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodany do porównania

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.