Klocki LEGO Trolls 2 nowości 2020.

Jedną z nowości w drugiej połowie 2020 roku jest seria klocków LEGO Trolls.
Klocki Lego Trolls to seria która przenosi nas w świat z filmu animowanego Trolle 2 gdzie dzieci mogą odgrywać ekscytujące przygody z filmu.

Z zestawami Klocków Lego Trolls możesz wziąć udział w takich przygodach jak: Poszukiwanie Volcano Rock City wraz z Poppym, Mrukiem, Dużym i Panem Liszką, która zaprowadzi Cię tez do Symphonyville, gdzie będziesz mógł odszukać kolekcjonerską strunę a to wszystko dzięki zestawowi 41252 Przygoda Poppy w balonie.

 

Klocki Lego Trolls 41252

 

Po powrocie z poszukiwań Volcano Rock City będzie można postawić irokeza i zrelaksować się na Imprezie Techno na rafie, pozjeżdżać na zjeżdżalni oraz posłuchać muzyki którą zaserwuje nam DJ na swoim stanowisku z płytami te i wiele innych atrakcji są dostępne w zestawie Lego Trolls 41250 Impreza Techno na rafie.

 

Klocki Lego Trolls 41250

 

Możesz tez odgrywać sceny koncertu wraz z zestawem Lego Trolls 41258 Vibe City koncert, dzięki którem dzieci odkryją świat muzyki i znajdą w nim wiele instrumentów muzycznych takich jak Keyboard, dwie gitary, trąbkę i tubę. Zestaw zawiera również stanowisko DJ-a, mikrofony i pokój nagrań.

 

Wszystkie zestawy klocków LEGO Trolls World Tour zapewnią wiele godzin super zabawy i zachęcą dzieci do muzycznych zabaw.
Seria Lego Trolls posiada wiele bardzo wiernie odwzorowanych postaci i instrumentów muzycznych.