Klocki LEGO Rakieta NASA SATURN V 92176 IDEAS

Dziś prezentujemy unikatowy zestaw klocków LEGO z serii IDEAS którym jest Lego Rakieta SATURN V NASA.


Lego SATURN V to unikatowy model klocków LEGO przeznaczony dla wszystkich kolekcjonerów, miłośników kosmonautyki, zestaw ten przedstawia kultową rakietę NASA Saturn V która odegrała istotną role w podboju kosmosu.

Klocki LEGO Rakieta NASA Saturn V 92176 ideas

Zestaw LEGO Saturn V składa się 1969 elementów i bardzo wiernie odwzorowuje swój pierwowzór. Model rakiety został wykonany w skali 1:110 i po zbudowaniu osiąga imponujące rozmiary 100 cm wysokości i 17 cm średnicy. Rakieta posiada trzy zdejmowane człony w tym trzeci człon S-IVB wraz z lądownikiem i orbiterem księżycowym. W zastawie LEGO NASA Saturn V możesz odłączyć również człony S-IC i S-II dzięki którym będziesz mógł zadokować lądownik księżycowy przy module dowodzenia oraz modułu serwisowego i przeprowadzić proces lądowania na księżycu.

W zestawie LEGO 92176 NASA Saturn V znajdziesz również trzy unikatowe minifigurki astronautów.

Zestaw ten idealnie nadaje się na uzupełnienie półki każdego kolekcjonera klocków LEGO oraz da wiele godzin cudownej zabawy wszystkim dzieciom.

Klocki LEGO Rakieta NASA Saturn V Ideas 92176

Cały zestaw Saturn V został bardzo wiernie odwzorowany w dużą ilość detali które znajdowały się na oryginale.
Wraz z zestawem otrzymamy broszurę zawierająca wiele informacji o misjach załogowych APOLLO oraz informacje o fanach LEGO i NASA przez których ten unikatowy zestaw został zaprojektowany.