Klocki LEGO Minecraft nowości 2020

Seria klocków LEGO Mincraft powiększyła się o trzy o trzy nowe zestawy osadzone w świecie znanej i lubianej grze komputerowej.

 

Pierwszym z zestawów jest LEGO Mincraft Opuszczona kopalnia zestaw numer 21166 w którym możesz przyłączyć się do Steva i ruszyć wspólnie eksplorować opuszczoną kopalnie w której znajdziesz różne surowce, takie jak węgiel, żelazo, i diamenty. Musisz być jednak przygotowany na starcie z różnymi przeciwnikami takim jak Zombie, upiorny pająk czy żyjącym śluzem. Kiedy wrogie potwory się zjawią możesz je zwabić do wejście do jaskini i zrzucić na nie znajdujący się pod stropem żwir.
Po doparciu ataków Steve może dalej wydobywać diamenty, węgiel i żelazo.
Zestaw Lego Minecraft Opsuzczona Kopalnie pozwoli przeżyć wiele przygód przeniesionych bezpośrednio z gry komputerowej Minecraft.

Zestaw Lego 21166 Opuszczona Kopalnia składanie się 248 elementów i przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 7 lat.

W zestawienie znajduje się minifigurka Steva  oraz kopalnie która po zbudowaniu ma wymiary ok 14 cm. wysokości, 19cm. szerokości i 12 cm głębokości.

 Klocki LEGO MINECRAFT 21166 Opuszczona Kopalnia

 

Kolejnym zestawem rozszerzającym serię Lego Minecraft jest Lego Minecraft Punkt Handlowy 21167 po wydobyciu cennych surowców które znajdziesz w zestawie „Opuszczona Kopalnia” możesz je sprzedaż w punkcie handlowym. Musisz jednak uważać na biegające wszędzie na wolności Lamy, które mogą zdetonować ładunek TNT, oraz szkielet który próbuje zaatakować Steve’a. Po odparciu ataków ze strony szkieletów okazuje się że handlarz niema żadnych towarów które możesz wymienić za surowce, czy aby na pewno ? Aby się o tym przekonać przełącz dźwignię.

 

Zestaw LEGO 21167 Punk Handlowy zawiera 201 klocków, z których zbudujesz punk handlowy o wymiarach ok 14 x 14 x 9 cm.

W zestawie znajdują się minifigurki handlarza, szkieletu i dwóch lam. Zestaw Punk Handlowy świetnie się sprawdzi jako uzupełnienie zestawu „Opuszczona Kopalnia”

Klocki LEGO MINECRAFT 21167 Punkt Handlowy

 

 

Ostatnim zestawem który poszerza serię Lego Mincraft jest zestaw 21165 Pasieka. Podczas gdy cztery przyjazne pszczoły bzyczą radośnie, pomagając kwiatom i roślinom rosnąć, rój czterech wściekłych, czerwonookich pszczół lata po farmie i dokucza owcy oraz przerażonemu osadnikowi. Pszczoły są wszędzie — nawet wewnątrz drzewa! Czy pomożesz skrzydlatej pszczelarce ocalić osadnika przed użądleniem?

Klocki LEGO Minecraft 21165 Pasieka zawierają w sobie 238 klocków i przeznaczony jest dla miłośników klocków i gry w wieku powyżej 8 lat.

Klocki LEGO MINECRAFT 21165 Pasieka

 

 

Wszystkie zestawy z serii LEGO Minectaft są bardzie szczegółowo odwzorowane i pozwalają przenieść się dzieciom w świat kultowej już gry komputerowej o tym samym tytule.