Klocki LEGO MINDSTORMS 51515 Wynalazca robotów.

W październiku miała miejsce premiera nowego zestawu klocków LEGO Mindstorms Wynalazca Robotów.

Nowy zestaw klocków Lego Mindstorms 51515 jest następca dobrze znanego zestawu Mindstorms 31313.

Nowy zestaw Mindstorms przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia, składa się on z 949 elementów, które pozwolą zbudować wiele różnych robotów.
Zestaw LEGO® MINDSTORMS® Wynalazca robotów (51515) pozwala dzieciom nabywać podstawowe umiejętności STEM poprzez budowanie, programowanie i zabawę zdalnie sterowanymi robotami oraz inteligentnymi konstrukcjami, które potrafią strzelać, grać w piłkę, jeździć i nie tylko! 

Zestaw LEGO Mindstorms 51515 doskonale sprawdzi się jako kolejny etap rozwijania umiejętności programistycznych po znanym już zestawie 17101 BOOST.

Klocki Lego Mindstorms 51515


Bezpłatna aplikacja programistyczna Lego Mindstorms Robot Invetor ma interfejs oparty na języku programowania SCRATCH, dla bardziej zaawansowanych jest tez możliwość zaprogramowania robota w języku PYTHON w którym tworzone są aplikacja dla takich instytucji jak NASA.
LEGO® MINDSTORMS® to inspiracja dla wynalazców LEGO w każdym wieku — zestawy z klockami, silnikami, czujnikami i inteligentnym elementem Hub pozwalają budować i programować interaktywne roboty oraz inne konstrukcje, a potem prezentować je w społeczności MINDSTORMS. 

Wejdź do niesamowitego świata, który łączy element materialny z cyfrowym, gdzie czekają na Ciebie zdalnie sterowane roboty i inteligentne konstrukcje. Zestaw LEGO® MINDSTORMS® Wynalazca robotów (51515) zawiera elementy pozwalające małym inżynierom zbudować pięć wyjątkowych, zmechanizowanych robotów i pojazdów, którymi można sterować za pomocą darmowej aplikacji LEGO MINDSTORMS Robot Inventor. Zestaw pozwala zaprogramować roboty za pomocą środowiska opartego na języku Scratch i obsługiwanego metodą przeciągania i upuszczania. Ożywione w ten sposób modele mogą wykonywać rozmaite trudne misje i zabawne ćwiczenia (listę zgodnych urządzeń znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck). Zestaw zawiera prawie 1000 elementów, więc dzieci będą mogły swobodnie realizować własne pomysły i dzielić się nimi z innymi fanami robotów w LEGO Life. Lepsza zabawa Najnowsza wersja zestawów LEGO MINDSTORMS z programowalnymi robotami zawiera inteligentny element Hub z ekranem LED 5x5, sześcioosiowym żyroskopem i głośnikiem, a także dokładne czujniki i silniki o dużej mocy — wszystko, czego dzieci mogą potrzebować do rozwinięcia kreatywności i opanowania podstawowych umiejętności technicznych i naukowych, które będą im potrzebne w XXI wieku.

Klocki Lego Mindstorsm 51515

Klocki Lego Mindstorms 51515