Klocki COBI World of Tanks 3064 Churchill I

Dzieś prezentujemy nowy zestaw klocków COBI z serii World of Tanks który przedstawia brytyjski czołg MK IV Churchill (A22). Czołg był używany przez armię brytyjską jako wsparcie piechoty podczas II Wojny Światowej i stał się najbardziej rozpoznawalnym pojazdem wojsk alianckich w tamtych czasach.

Klocki COBI World of Tanks Churchill I – pojazd ten był produkowany w latach 1941-1945, oraz doczekał się on wielu modyfikacji jak również stał się bazą do budowy innych pojazdów wojskowych w trakcje wojny.

Zestaw COBI 3064 Churchill I został bardzo wiernie odwzorowany w skali 1:48 w stosunku do oryginału, model ten osiąga imponujące rozmiary (cm): 14,5 x 6,5 x 8.
Model Churchill I był używane na wielu frontach wojennych min. w Europie Zachodniej, Włoszech i Afryce Północnej.

Zestaw klocków COBI World of Tanks Churchill I składa sie z 300 elementów i nadaje się idealnie dla młodych konstruktorów, oraz fanów kultowej już gry komputerowej World of Tanks. W zestawie dodatkowo dostajemy kody bonusowe do gry dzięki którym otrzymasz 3-dniowy dostęp do konta Premium, „Large Repair Kit” i „Pudding and tea”.

Model czołgu stworzony przez Cobi posiada ruchome działo, ruchomą wieżyczkę, oraz obracające się koła wraz z gąsienicami. Czołg posiada oryginalne malowania z tamtego okresu odporne na uszkodzenia nawet podczas intensywnej zabawy i odtwarzaniu scen z gry komputerowej.

Klocki COBI World of Tanks 3064 opakowanie

Specyfikacja zestawu COBI 3064:

  • Nr zestawu: 3064
  • Seria: World of Tanks
  • Dla dzieci w wieku: +8 lat
  • Ilość klocków: 300
  • Wymiary modelu (cm): 14,5 x 6,5 x 8
  • Skala: 1:48

Model czołgu Churchill I World of Tanks świetnie sprawdzi się jako zbawka oraz uzupełnienie kolekcji pojazdów wojskowych dla każdego fana militariów.

Klocki COBI World of Tanks 3064 model