Klocki COBI TOP-GUN MAVERICK

Polski producent klocków konstrukcyjnych firma COBI zaprezentowała w ostatnich dniach nową serię klocków z serii „TOP-GUN Maverick”. Klocki COBI Top Gun przedstawiają samoloty myśliwskie które zobaczymy w nowym filmie pt. TOP-GUN Maverick który jest kontynuacją kultowego filmu o przygodach pilotów US Navy z lat 80-tych.

Wśród modeli oczywiście znajdziemy takie legendarne samolotu Marynarki Wojenne Stanów Zjednoczonych jak Beoing F/A-18 Super Hornet.

Zestaw COBI 5804 F-18 Super Hornet składa się z 555 klocków i przedstawia bardzo realistycznie odwzorowany model legendarnego i podstawowego wyposażenia US NAVY w skali 1:48.

Model F-18 po zbudowaniu osiąga imponujące rozmiary 38cm x 11,5cm i rozpiętość skrzydeł aż 28 cm.
Wszystkie emblematy na modelu w celu zachowania dłuższej trwałości zostały wydrukowane zamiast standardowo używanych naklejek.

Klocki COBI Top Gun Maverick 5804

Drugim zestawem COBI z serii TOP-GUN jest model 5805 przedstawiający również samolot F/A-18 Super Hornet tym razem w wersji „Limited Edition”

wyposażony dodatkowo w podstawę i tabliczkę informacyjną z oficjalnym logo filmu. Zestaw składa się z 570 wysokiej jakości elementów z drukowanymi oznaczeniami US NAVY.

Klocki COBI Top Gun Maverick 5805

Ostatnim z zaprezentowanych zestawów Klocków COBI Top-Gun jest model samolotu Mustang P-51D.

Model stworzony przez COBI został wyposażony w ruchome śmigło, zamykane podwozie, ruchome koła oraz otwieraną kabinę pilota. W zestawie COBI Top-Gun P51D Mustang znajduje się również figurka pilota-głównego bohatera filmy Top-Gun Maverick.
Zestaw zawiera w sobie 265 elementów i po złożeniu uzyskujemy model w skali 1:35 o wymiarach 27cm x 14cm i rozpiętości skrzydeł 32cm. Model po złożeniu można wyeksponować na klockowej podstawce wraz z tabliczką informacyjną.

Wszystkie ekskluzywne zestawy COBI TOP-GUN będą stanowić świetne uzupełnienie półki każdego kolekcjonera i miłośnika lotnictwa.

Klocki COBI Top Gun Maverick 5806