Co jest lepsze wentylator czy cyrkulator ?

Co lepsze wentylator czy cyrkulator ? Wentylator powietrza czy cyrkulator jakie są najważniejsze różnice ? Najpopularniejszym domowym sposobem walki z upałami jest zakup prostego taniego wentylatora.Ciekawą alternatywą może być też zakup cyrkulatora powietrza.

Czytaj więcej

Jak przygotować rower do sezonu po zimie - Poradnik

Jak przygotować rower do sezonu po zimie ? Przygotowanie roweru do sezonu po przerwie zimowej wcale nie musi być trudne i można to bez większych problemów wykonać samemu w piwnicy bądź garażu.

Czytaj więcej

Jak dobrać oponę do obręczy koła rowerowego czyli rozmiar ma znaczenie.

Jak dobrać oponę do obręczy koła rowerowego czyli rozmiar ma znaczenie. Opony są jednymi z najczęściej wymienianych komponentów w rowerze, czy to z uwagi na ich eksploatację, czy też na chęć zwiększenia komfortu jazdy. W pierwszym przypadku, jeśli dotychczasowy typ opony się sprawdzał, znalezienie następcy z reguły jest „pestką”, ponieważ kryteria wyszukiwania są jasno określone – podobny typ bieżnika i ta sama „rozmiarówka”. Gdy przyczyną zakupu staje się lepsze dostosowanie do uczęszczanego terenu (czyt. zwiększenie bezpieczeństwa) zazwyczaj pada decyzja na zmianę szerokości opony. Słusznie, bo to parametr o dużym znaczeniu, o którego wyborze należy pamiętać jeszcze przed wytypowaniem rzeźby, konstrukcji, zastosowanych technologii oraz mieszanki w oponie.

Czytaj więcej

Jakie okularki pływackie wybrać?

Okres wakacji powoli dobiega końca a pogoda nie sprzyja aktywnościom fizycznym uprawianym na zewnątrz. Odkryte baseny będą stopniowo zamykane, dlatego dla niektórych koniecznością będzie skorzystanie z krytych pływalni. Warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt dla wspomnianej formy aktywności i warto tutaj w sposób szczególny zwrócić uwagę na okulary, które chronią nasze oczy przed wodą i pozwalają w niej postrzegać nasze otoczenie.

Czytaj więcej
Dodany do porównania

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.