JBL SŁUCHAWKI NAUSZNE T 500BT WHT...
JBL SŁUCHAWKI NAUSZNE T 500BT WHT...
JBL SŁUCHAWKI NAUSZNE T 500BT WHT...
JBL SŁUCHAWKI NAUSZNE T 500BT WHT...
JBL SŁUCHAWKI NAUSZNE T 500BT WHT...

JBL SŁUCHAWKI NAUSZNE T 500BT WHT BLUETOOTH BIAŁE

10073
179,00 zł
Brutto

 

Słuchawki nauszne bluetooth "Tune" JBL model T 500BT WHT białe

BL Tune500 BT to nowe bezprzewodowe słuchawki nauszne. Właśnie pojawiły się na polskim rynku, a dostępne są w czterech modnych kolorach: czarnej, białej, niebieskiej i różowej. JBL Tune500 BT to nowe bezprzewodowe słuchawki nauszne, które zapewniają doskonałe brzmienie JBL przez cały dzień!

Wbudowany akumulator zapewnia nawet do 16 godzin odtwarzania muzyki bez uciążliwych przewodów! Dzięki przetwornikom o średnicy 32 mm oraz technologii JBL Pure Bass wrażenia odsłuchu są wyjątkowe, zupełnie jak na koncercie na żywo.

Jeśli pojawi się połączenie przychodzące w czasie, kiedy odtwarzany jest na przykład film, słuchawki płynnie przełączą się w tryb rozmów telefonicznych. W ogóle zarządzanie rozmowami telefonicznymi jest bardzo proste dzięki wygodnemu uniwersalnemu trzyprzyciskowemu sterowaniu, które umożliwia również kontrolę głośności.

Funkcjonalność Bluetooth to wygoda i komfort użytkowania bezprzewodowego. Słuchawki JBL Tune500 BT są doskonale zaprojektowane. Umożliwiają również łączność Siri oraz Google Now bez konieczności angażowania smartfona

JBL Tune500 BT dostępne są w czterech modnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, niebieskiej i różowej. Pozwalają wpleść ulubioną muzykę w każdą aktywność codziennego życia. Czas pracy słuchawek to nawet 16 godzin, a ich ładowanie do pełna trwa 2 godziny. Ciekawym rozwiązaniem jest również funkcja szybkiego ładowania – 5 minut ładowania umożliwia aż godzinę odtwarzania muzyki w słuchawkach.

Lekkie i wytrzymałe materiały w połączeniu z miękkimi nausznicami i wyściełanym pałąkiem gwarantują komfort użytkowania. To również jeden z powodów ich popularności tego modelu. Możliwość składania słuchawek na płasko przydaje się szczególnie w czasie ich transportu w podróży

Cechy produktu:

  • Przetworniki dynamiczne: 32 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
  • Moc transmitera Bluetooth: <4 dBm
  • Modulator transmitera Bluetooth: GSFK, π/4 DQPSK, 8DPSK
  • Częstotliwość Bluetooth: 2.402 – 2.480 GHz
  • Profile Bluetooth: BT 4.1, A2DP v1.2, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2
  • Typ akumulatora: Litowo-polimerowy (3.7V, 300 mAH)
  • Czas ładowania: 2 godziny
  • Czas pracy z włączonym Bluetooth: 16 godzin
  • Waga: 155 g

 

Producent
JBL
23 Przedmioty
Brak opini