SERA FILTR NAROŻNY X-EDGE 700 SE-32657
SERA FILTR NAROŻNY X-EDGE 700 SE-32657
SERA FILTR NAROŻNY X-EDGE 700 SE-32657
SERA FILTR NAROŻNY X-EDGE 700 SE-32657

SERA FILTR NAROŻNY X-EDGE 700 SE-32657

Sera
Ostatnie sztuki w magazynie
122,00 zł
Brutto
Brak opinii

 

SERA FILTR NAROŻNY X-EDGE 700 SE-32657

sera X-Edge to nowoczesny filtr narożny, który dzięki najnowocześniejszej technologii jest szczególnie wydajny, delikatnie pracuje i bardzo dobrze komponuje się wizualnie z akwarium. Filtracja mechaniczna odbywa się za pomocą włókniny filtracyjnej i gąbki filtracyjnej, które skutecznie filtrują wstępnie cząsteczki brudu. W ten sposób chronią biologiczne media filtracyjne przed zanieczyszczeniem i zwiększają skuteczność biologiczną filtra narożnego. Kosz filtra jest już wypełniony najwyższej jakości biologicznym wkładem filtracyjnym sera siporax mini Professional – dla niezawodnej filtracji biologicznej.

Natężenie przepływu wody w filtrze narożnym sera X-Edge można regulować bezstopniowo, a także zmieniać kierunek za pomocą dostarczonego pręta natryskowego. Alternatywnie, dysza typu „kaczy dziób” oferuje opcję delikatnego strumienia. Ustnik ten może być również wykorzystany do zwiększenia dopływu tlenu: powietrze może być zasysane przez inżektor za pomocą dołączonego zestawu Air-Set, który następnie jest mieszany z wodą i transportowany do akwarium.

Oczywiście – podobnie jak w przypadku wszystkich filtrów sera – przy konstruowaniu filtra narożnego sera X-Edge wzięto również pod uwagę aspekt bezpieczeństwa. Filtry narożne mogą być niebezpieczne dla ryb i krewetek. Dlatego należy wziąć pod uwagę dwa zakresy. Z jednej strony ryby od czasu do czasu pływają za filtrem narożnym i ryzykują, że tam utkną. Z tego powodu zintegrowano "Swim-stop", który zapobiega przepływaniu ryb za filtrem narożnym. Z drugiej strony, szczególnie młode krewetki często czołgają się przez media filtracyjne do wnętrza filtra – może to oczywiście być niebezpieczne dla zwierząt. Aby tego uniknąć, zastosowano dokładnie dopasowane media filtracyjne.

Mocowanie filtra narożnego jest bardzo proste: płyta montażowa mocowana jest do okna za pomocą czterech przyssawek. Filtr narożny można następnie zatrzasnąć na płycie montażowej. Filtr można również wyjąć z uchwytu w celu wyczyszczenia. Alternatywnie, polar można również usunąć pod wodą.Właściwości:
- wydajność 700 l/h
- zużycie 8,5 W
- do akwariów 100 litrów przy wysokim zagęszczeniu do 300 litrów przy niskim zagęszczeniu

34035
1 Przedmiot

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodany do porównania

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.