OROMED LAMPA UV DO PAZNOKCI...
OROMED LAMPA UV DO PAZNOKCI...
OROMED LAMPA UV DO PAZNOKCI...
OROMED LAMPA UV DO PAZNOKCI...
OROMED LAMPA UV DO PAZNOKCI...

OROMED LAMPA UV DO PAZNOKCI ORO-SUNUV LAMP

13386
99,00 zł
Brutto

 

Lampa UV do paznokci OROMED model ORO-SUN UV LAMP

Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 48W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne.

Posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje białe światło.

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. Tryb 99 sekund to tryb w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Duży elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. Lampa ma wbudowany zasilacz także podłączamy ją kablem do gniazdka bez dodatkowego podłączania zasilacza.

Cechy produktu:

  • Tryb niskiej temperatury łagodzi ból podczas utwardzania żeli lub lakieru hybrydowego
  • 4 programy utwardzania
  • 24 diody LED, strategicznie rozmieszczone bez strefy martwej
Producent
OROMED
3 Przedmioty
Brak opini